مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

مقالات

اجاره آپارتمان مبله

جاذبه های گردشگری اطراف تهران

معرفی مکانهای گردشگری

امروز میخوام یک سری اطلاعات مختصر و مفید در مورد مناطق گردشگری تهران در اختیار تون بزارم. برای کسانی که حوصله مسافرت های بلند مدت رو ندارند یا این که وقت برای سفرکردن ندارند اما دلشون گرفته و دوست دارند یه محیط زیبا ببینند تا حال و هواشون عوض بشه یک سفر عالی هم کرده باشن. تهران یک استان فوق العاده است. از نظر شرایط محیطی و تنوع آب و هوایی بله برایی خیلی ها جای تعجبه این که تهرانی که با شلوغی و هیا هو و آلودگی هواش معروفه چه جاهایی دیدنی زیبایی دارد. از کوه و دشت و کویر و جنگل گرفته تا آبشارای بسیار دیدتی که دارد. در اینجا مایلم سخن را کوتاه کنم و چند مورد از این جاذبه های گردشگری اطراف تهران رو معرفی کنم و بعد به اختصار یک سری .توضیحات ارئه بدم.


معرفی اجمالی مکانهای جالب تهران

۱ـ روستای آب گرم لاریجان

۲ـ روستای خور

۳ـ روستای کردان

۴ـ توچال

۵ـ پارک جنگلی چیت گرد

۶ـ پارک جنگلی لویزان

۷ـ پارگ جنگلی وردا ورد

۸ـ پارک جنگلی خجیر و سرخه حصار

۹ـدره جاده چالوس

۱۰ـ دره اوین درکه

۱۱ـ سولقان

۱۲ـ دره اوشان فشم

۱۳ـ کردان , واریان , ارنگه

۱۴ـ آبشار گزو

۱۵ـ دریاچه سد امیر کبیر

۱۶ـ دریاچه شور مست

۱۷ـ دریا چه سد لتیان

۱۸ـ در یاچه سد لار

۱۹ـ منطقه حفاظت شده لار

۲۰ـ منطقه حفاظت شده ورجین

۲۱ـ پارک ملی کویر

۲۲ـ آبشار شاهاندشت و قلعه ملک بهمن

روستای آب گرم لاریجان:

مکان قرار گیری چشمه آب گرم ـ به علت شرایط خاص زمین شناختی در دامنه های البرز به ویژه کوه دماوند آب های معدنی زیادی با خواص درمانی بالایی قرار دارد که از جمله یکی از این موارد مهم روستایی ییلاقی و خوش آب و هوای آب گرم است .

خصوصیات و مواد تشکیل دهنده آب ـ این آب مزه نامطبوعی درارد وبوی هید روژن سولفور دارد , رنگ آن هم زلال است , درجه حرارت آن بین ۶۵ تا ۷۰ درجه سانتی گراد است.از چشمه های این اب گرم در دقیقه حدود ۱۰۰۰لیتر آب خارج میشود.

ویژگی های کلی روستا که آب گرم در آن قرار دارد ـ این روستا حمام آب گرم هایی فراوانی دارد که سالانه گردش گران زیادی رو بسمت خود جلب میکند که معروف ترین آن ها حمام شاه عباسس مربوط به دوره صفوی است , در این روستا یک خیابان اصلی وجود دارد که در هردو طرف آن مغازه ها واماکن برایی رفع نیاز گردشگران قرار دارد گه این خود اشتغال زایی فراوانی کرده است.

خواص درمانی آب گرم ـ برایی بیماری های پوستی زخم های کهنه رماتیسم بیماری های مجاری تنفسی و نارحتی های عصبی سودمند است. امیدوارم این توضیح مختصر درباره جاذبه های گردشگری اطراف تهران به دردتون خورده باشه.

در آخر باز هم میگم اجاره خانه مبله روزانه و اجاره سوئیت مبله از میهن هومز را در ذهن داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *