مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره روزانه آپارتمان مبله شاهین شمالی تهران

اجاره روزانه آپارتمان مبله شاهین شمالی تهران

اجاره روزانه آپارتمان مبله شاهین شمالی تهران

اجاره کوتاه مدت, روزانه, ماهانه

600,000تومان

  • اجاره روزانه آپارتمان مبله شاهین شمالی تهران
  • اجاره روزانه اپارتمان مبله شاهین شمالی تهران
  • اجاره روزانه خانه مبله شاهین شمالی
  • اجاره روزانه خانه شاهین شمالی
  • اجاره روزانه آپارتمان شاهین شمالی

کد ملک :

 shahin 1

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
دارد
متراژ
60 متر مربع
سال ساخت
2014

توضیحات

غرب تهران از نظر اجاره آپارتمان مبله رشد چشم گیری داشته است سال‌های قبل تمرکز اصلی در اجاره در مرکز تهران وجود داشت. این تمرکز آرام آرام به سمت غرب تهران متمایل شده است. شاید دوری از ترافیک دلیل اصلی برای این کار باشد ولی به هر حال این رویه به خوبی دیده می‌‌شود. با معرفی اجاره روزانه آپارتمان مبله شاهین شمالی این پست را به پیش می‌بریم.

شاهین شمالی کجاست

شاهین شمالی یک محدوده کوچک و مرتب است که در دست چپ پونک و دست راست جنت آباد واقع شده است که اغلب این منطقه را با نام هر یک از مناطق یاد شده می‌شناسند. از سمت شمال نیز به بزرگراه آبشناسان محدود شده و در پایین آن همت قرار دارد. هر چند این منطقه کوچک می‌باشد ولی منطقه‌ی شاهین در میان عموم شناخته شده است. اجاره آپارتمان مبله در شاهین نیز طرفداران خود را دارد.

امنیت ساختمان

از تمهیداتی که در بیشتر خانه های مبله اندیشیده‌ایم وجود نگهبان و سرایدار ۲۴ ساعته برای این ساختمان‌ها است. در سوئیت مبله روزانه در شاهین شمالی نیز همین امر وجود دارد که آمد و رفت به خوبی کنترل می‌شود و به جز افرادی که مقیم می‌باشند کس دیگری نمی‌تواند اجازه ورود و همچنین خروج داشته باشد. به دلیل افزایش مشکلات امنیتی این عمل لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

اجاره روزانه آپارتمان شاهین شمالی

آپارتمان روزانه شاهین شمالی

پارکینگ

از مواردی که هنگام مسافرت و رفتن به شهر دیگری باید در نظر داشت تهیه مکانی برای خودرو است. امروزه بیشتر افراد با خودرو شخصی مسافرت می‌کنند و به همین دلیل پارکینگ در محل اقامت ضروری است. خوشبختانه آپارتمان مبله روزانه شاهین شمالی دارای پارکینگ است و حتی به نسبت بسیاری از ساختمان‌های دیگر با وجود پارکینگ قیمت مناسبی را نیز دارا است.

ضد عفونی

با توجه به ویروس کرونا امروز از مواردی که مسافران به آن توجه می‌کنند ضدعفونی شدن واحدهای مبله است. خانه مبله در شاهین شمالی نیز روزانه ضدعفونی شده و برای تحویل به مسافر دیگری آماده می‌شود.

برای تماس کلیک کنید ۰۹۱۹۸۶۰۳۱۴۸ 

برای ارتباط با واتس اپ روی لوگو کلیک کنید. 

whatsapp

ویژگی‌های دیگر

آپارتمان مبله روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *