مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اجاره روزانه سوئیت ولیعصر

اجاره روزانه سوئیت ولیعصر

اجاره روزانه سوئیت ولیعصر

روزانه, ماهانه

600,000تومان

  • اجاره روزانه سوئیت مبله ولیعصر
  • اجاره روزانه خانه مبله ولیعصر
  • اجاره روزانه اپارتمان مبله ولیعصر

کد ملک :

 valiasr 2

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
دارد
متراژ
65 متر مربع
سال ساخت
2020

توضیحات

شاید اگر بگوییم که نزدیک به ۳۰ درصد افرادی که به تهران مراجعه می‌کنند با اجاره روزانه سوییت ولیعصر تهران کارشان راه می‌افتد تعجب‌برانگیز نباشد. موقعیت ویژه‌ی خیابان ولیعصر این امکان را فراهم آورده است که برای اجاره خانه مبله روزانه به تمامی نقاط تهران دسترسی داشته باشد. درین نوبت تصمیم به معرفی یک سوئیت مبله بسیار تمیز گرفتیم که اتفاقاً به تازگی مبله شده و از نظر امکانات و وسایل نیز بسیار کامل می‌باشد.

پارکینگ

امروزه با افزایش خودرو شخصی نیاز به پارکینگ در یک آپارتمان مبله در تهران احساس می‌شود. خوشبختانه اکثر واحدهایی که ما به مسافران عزیز معرفی می‌نماییم دارای پارکینگ هستند. این سوئیت مبله ولیعصر نیز به همین صورت بوده و در دو طبقه دارای پارکینگ است. این را هم متذکر شویم که استفاده از پارکینگ درین سوئیت روزانه ولیعصر هیچ هزینه اضافی در بر ندارد.

همیشه ضد عفونی

اگر کسی بتواند اکثر ویژگی‌های یک آپارتمان مبله را نادیده بگیرد ولی تمیزی و ضدعفونی شدن آن باید حتمی باشد. با شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن هر یک از مسافران حق دارند که تمیز بودن و ضد عفونی شدن یک واحد را پیگیری نمایند. به همین دلیل این امر در راس الویت‌های ما برای این سوئیت مبله ولیعصر است که هر روزه گندزدایی شده و ملافه‌های آن عوض می‌شوند. تا اگر به صورت ناخواسته نیست مشکلی در آن وجود داشته باشد کاملاً رفع شوند.

پر از بیمارستان

خیابان ولیعصر پرتراکم ترین خیابان به جهت قرارگیری بیمارستان در تهران است. چندین بیمارستان در اطراف وجود دارند که با اجاره روزانه سوئیت مبله ولیعصر به آنها دسترسی خواهیم داشت. برای مثال می‌توان بیمارستان مهر و بیمارستان پارس را نام برد. بیمارستان تهران و بیمارستان ۱۵ خرداد نیز به آن نزدیک هستند. ما امیدوار هستیم که هیچگاه برای رجوع به بیمارستان به تهران مسافرت ننمایید. ولی واقعیت این است که برخی اوقات ناگزیر به انجام چنین مسافرتی هستیم و باید مکانی نزدیک به آنجا در اختیار داشته باشیم تا رفت و آمد راحت باشد.

اجاره روزانه سوئیت در آزادی را نیز بررسی بفرمایید “

برای تماس کلیک کنید ۰۹۱۹۸۶۰۳۱۴۸ 

برای ارتباط با واتس اپ روی لوگو کلیک کنید. 

whatsapp

ویژگی‌های دیگر

آپارتمان مبله روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *