مقایسه املاک

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

سوئیت روزانه در خیابان امام خمینی تهران

سوئیت روزانه در خیابان امام خمینی تهران

سوئیت روزانه در خیابان امام خمینی تهران

اجاره کوتاه مدت, روزانه, ماهانه

1تومان

  • سوئیت روزانه در خیابان جیحون تهران

کد ملک :

 jeyhun 1

اتاق خواب
1
حمام
1
متراژ
55 مترمربع
سال ساخت
2015

توضیحات

برای اینکه بتوانیم بهترین سوئیت را در تهران اجاره نماییم باید یکسری نکات را مد نظر قرار دهیم. یکی از مهمترین موارد منطقه‌ای است که در آن تصمیم به اجاره سوئیت مبله گرفته‌ایم. این محل باید به محل کار ما نزدیک بوده و یک سری خصوصیات مانند قیمت مناسب با تمیز بودن را دارا باشد. در این نوبت به اجاره سوئیت مبله روزانه در امام خمینی تهران می‌پردازیم که از سری آپارتمان‌های مبله در خیابان آزادی محسوب می‌شوند.

قرارگیری سوئیت مبله امام خمینی

اگر به نقشه پایین صفحه دقت بفرمایید محل دقیق آپارتمان مبله در جیحون را می‌توانید مشاهده بفرمایید. اگر خیابان آزادی را که میدان آزادی را به انقلاب وصل می‌کند در نظر بگیریم که به صورت غربی شرقی می‌باشد، چندین خیابان به صورت شمالی جنوبی آن را قطع کرده‌اند و از میدان آزادی شروع می‌شوند و به سمت میدان انقلاب می‌روند. یکی از این خیابان‌ها جیحون می‌باشد که تقریباً  در اواسط خیابان آزادی دارد.

یک تقاطع خوب

از ویژگی‌های منحصر به فرد خیابان آزادی تعدد متروها در این خیابان می‌باشد. از مترو آزادی شروع شده، مترو استاد معین و مترو حبیب الله و شادمان و چند متروی دیگر که همگی نزدیک به هم می‌باشند. هرچه در اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران مترو نزدیک باشیم یک امتیاز محسوب می‌شود. اگر از مترو شادمان که درست در اول خیابان جیحون قرار دارد پایین بیاییم به تقاطع خیابان جیحون و خیابان امام می‌رسیم. دقیقاً به سوئیت مبله ما در تقاطع جیحون و امام رسیده و نتیجه گیری این است که آپارتمان مبله ما دقیقاً در تقاطع جیحون و امام قرار دارد. لازم به ذکر است که خیابان امام همان خیابان سپه می‌باشد که اسم آن از سپه به امام تغییر کرده است.

“به اجاره روزانه خانه ارزان در نواب تهران هم نظری کنید”

آپارتمان مبله ارزان در تهران

از خصوصیات خوب دیگر اجاره آپارتمان مبل در تهران در محدوده آزادی، ارزان بودن آن است. یعنی شما برای اینکه به اجاره سوئیت مبله ارزان در تهران دست یابید مطمئناً باید توجه خود را به خیابان آزادی معطوف نمایید. البته ارزان بودن به معنی بد بودن نیست. خوشبختانه هر آپارتمان‌ مبله در آزادی در وبسایت “میهن هاوس” تمیز و مرتب می‌باشند. فعلاً با قیمت ارائه شده در سایت ارائه می‌شوند و تغییرات آن در آینده فعلا معلوم نیست.

برای تماس کلیک کنید ۰۹۱۹۸۶۰۳۱۴۸ 

برای ارتباط با واتس اپ روی لوگو کلیک کنید. 

whatsapp

ویژگی‌های دیگر

آپارتمان مبله روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *